Przejdź do treści

O nas

HOTKING to lokal, który serwuje pyszne, doskonale wypieczone, soczyste i chrupiące kawałki kurczaka w oryginalnej amerykańskiej panierce. Dodatkowo restauracja serwuje specjalne dania dla dzieci ze słodką niespodzianką.To prawdziwa uczta dla wymagającego podniebienia smakoszy. Hotking to jednak nie tylko pyszne jedzenie, marka ta znana jest także z wielu konkursów i promocji. Nie zwlekaj już teraz zajrzyj z całą rodziną do Hotking! Gwarantujemy, że na pewno tam wrócisz.

 

Nasza historia.

Wszystko zaczęło się w 2009, to właśnie w tym roku spotkała się grupa przyjaciół i to wtedy narodził się koncept stworzenia restauracji z typowym amerykańskim jedzeniem jakim jest kurczak w chrupiącej panierce. W roku 2010 powstaje lokal w Elblągu, można go nazwać lokalem testowym. Od początku staraliśmy się dopasować zestawy, rodzaje kanapek, do każdego klienta który próbował naszych soczystych chrupiących kurczaków. Tak zostaje stworzone menu które z powodzeniem funkcjonuje do dnia dzisiejszego.

Postanowiliśmy zrobić kolejny krok i tym samym oddajemy Państwu najnowszy produkt który powstał aby zaspokoić najbardziej wymagające podniebienia naszych obecnych i waszych przyszłych klientów.

Receptura panierki firmy Hot King która łączy ze sobą wysokie walory estetyczne i smakowe w połączeniu z unikalną marynatą stworzoną przez specjalistów w tej dziedzinie na wyłączność firmy Hot King pozwoli zaserwować pyszne, doskonale wypieczone, soczyste i chrupiące kawałki kurczaka.